Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
Tüm Duyurular

TÜRMAK KOLEJİNİ TANIYIN

TÜRMAK HAKKINDA

1995 yılında kurulan Türmak Vakfı, eğitim alanında köklü bir geçmişe sahip özel okullarıyla öne çıkmaktadır. Amacımız, öğrencilere sağlam bir akademik temel sağlamanın yanı sıra, karakter gelişimi, etik değerler ve yaşam becerilerini de vurgulayarak onları geleceğe hazırlamaktır. Öğrenci merkezli yaklaşımımız ve deneyimli öğretmen kadromuz ile her bireyin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

 

 Vakfımızın temel değerleri arasında kalite, çeşitlilik, saygı ve sürekli gelişim bulunmaktadır. Kaliteyi sadece akademik başarıyla değil, aynı zamanda sanat, spor, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında da yakalama gayretindeyiz. Öğrencilerimizi sadece bugün değil, yarının da liderleri olarak yetiştirmek adına çalışıyor, eğitimdeki öncü rolümüzü sürdürmek için taahhütte bulunuyoruz.

 

Türmak Vakfı olarak, her öğrencinin potansiyeline inanıyor, onları destekliyor ve geleceğe hazırlarken onlara rehberlik ediyoruz. Kendi misyonumuz doğrultusunda, eğitimde kalite ve yenilikçilik standartlarını yükselterek, öğrencilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda

TÜM EĞİTİM DÜZEYLERİ İÇİN

OKULUMUZU TANIYIN

BİZE KATILIN

TÜRMAK OKULLARINA KAYIT İÇİN

Kayıt Rehberi

TÜRMAK AYRICALIKLARI

TÜRMAK İLE KAZANIN

Kaliteli Eğitim Anlayışı

Nitelikli Gelecekler

TÜRMAK AYRICALIKLARI

TÜRMAK İLE KAZANIN

2024 © Türmak Koleji Tüm Hakları Saklıdır